Smart dozowniki karmy – czym są nowoczesne miski

karmnik automatyczny dla kota

W XXI rozpowszechnione są smartwatche, smartfony… czas na smart dozowniki karmy! Brzmi tajemniczo? Czym są i jak działają automatyczne dozowniki karmy – dowiesz się z tego artykułu.

Czym jest automatyczny dozownik karmy?

Automat na karmę to przede wszystkim nowoczesne udogodnienie dla właścicieli zwierząt domowych.

Po pierwsze, ten niezwykły gadżet ma wiele zalet:

  • jest łatwy w obsłudze,
  • upraszcza opiekę nad zwierzakiem,
  • działa automatycznie,
  • jest wytrzymały.

Po drugie, to urządzenie zdecydowanie przewyższa zwykłą miskę. Nie wymaga napełniania co kilka godzin, co ułatwia życie zapracowanym osobom. Samoczynne działanie podajnika na karmę pozwala zyskać więcej wolnego czasu – kilkunastogodzinna nieobecność w mieszkaniu nie wpłynie negatywnie na zwierzę domowe.

karmnik automatyczny do karmyŚwieża karma – szczęśliwe pupile

Automatyczna miska dla kota, a także automatyczna miska dla psa mają jeszcze kilka innych plusów.

Zachowanie regularności karmienia sprawia trudność tym właścicielom zwierząt, którzy dużo czasu spędzają poza domem. Praca czy częste spotkania ze znajomymi nie są żadnym problemem, jeśli karmienie psa lub kota odbywa się automatycznie.

Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu karma dla pupila jest zawsze świeża – niestety w zwykłej misce byłaby narażona na szybkie wietrzenie, przez co obniżyłaby się jej jakość. Świeże pożywienie to najlepsza opcja, bo:

  • dobrze smakuje,
  • zachowuje wartości odżywcze,
  • nie wydziela nieprzyjemnego zapachu.

Automatyczny karmnik dla kota posiada jeszcze jedną istotną zaletę – stały dostęp do karmy sprawi, że kot pozwoli się wyspać właścicielowi. Najedzony zwierzak nie będzie głośno miauczał, aby otrzymać jedzenie – nocne wstawanie odejdzie w zapomnienie.

Jeśli nie wiemy gdzie się w taką zaopatrzyć, polecam automatyczny karmnik dla kota ze sklepu Obroża Elektryczna, niska cena w tym sklepie pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, przy i tak nie taniej inwestycji.