Skuteczność trutki na szczury Garden Lab

trutka na szczury Garden Lab

Trutka na szczury Garden Lab cieszy się w ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem. Gryzonie są prawdziwą zmorą dla rolników, niszczą uprawy i sprawiają, że zebranie jakichkolwiek zbiorów jest niemożliwe.

Jak działa trutka na szczury Garden Lab?

W takiej sytuacji trzeba wykorzystać sprawdzony preparat, który uśmierci szczura na miejsce. Warto mieć na uwadze, że firma Garden Lab w swojej ofercie posiada różne produkty, dlatego każdy powinien znaleźć coś dostosowanego do swoich preferencji. Produkty Garden Lab można znaleźć w sklepie internetowym bioires.pl. Należy pamiętać, że niezwykle ciężko jest się pozbyć gryzoni, które ciągle wracają w to samo miejsce. Można wynająć prywatną firmę, ale niestety koszty takiej usługi będą z reguły wysokie. Substancje aktywne zawarte w trutce na szczury należą do antykoagulantów. Bezpośrednie po spożyciu trucizny gryzoń umiera na skutek krwotoku wewnętrznego. W teorii powinno odstraszyć to resztę gryzoni, ale nie zawsze się tak dzieje. Trutka na szczury Garden Lab jest dobrą opcją dla osób, które wcześniej próbowały już różnych rozwiązań, ale żadne jeszcze nie okazało się skuteczne.

trutka na szczury Garden Lab

Skład trutki na szczury

W składzie zawarty jest także smalec, który ma wabić gryzonie. Oprócz tego cechuje się on naprawdę dużą odpornością na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Osoby początkujące mogą mieć duże problemy ze skutecznym pozbyciem się gryzoni, dlatego warto już na samym początku zaopatrzyć się w odpowiednie preparaty. Trucizna działa także na inne zwierzęta, takie jak kuny, krety oraz nornice, które też są poważnym problemem i bezpośrednim wrogiem rolników. Czasami praca nad uprawą trwa cały rok, a później niestety wszystko zostaje zniszczone i to zaledwie w przeciągu kilku dni.