Obroża led – dlaczego warto z niej korzystać?


Wychodzisz z pupilem na wieczorne spacery? Zdarza ci się iść z psem po zmroku wzdłuż ruchliwej ulicy? W takich sytuacjach dobra widoczność staje się podstawą bezpieczeństwa dla twojego pupila.

Świecąca obroża – większa widoczność to większe bezpieczeństwo

Świecące obroże dla psów cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością. Dla jednych to moda, dla innych ciekawy gadżet. Dla twojego psa taki dodatek będzie jednak podstawą bezpieczeństwa. Dzięki obroży, która świeci, nawet najmniejszy pies jest doskonale widoczny już z daleka. Dzięki temu w czasie wieczornych spacerów jesteś w stanie śledzić każdy jego krok. Masz jednocześnie pewność, że twojego pupila z wyprzedzeniem zobaczą kierowcy, co pozwoli uniknąć przykrego wypadku w czasie przechodzenia przez ulicę lub marszu poboczem.

Jak działa taka obroża?

Świecąca obroża led dla psa to lekki i praktyczny dodatek, który świeci delikatnym światłem. Obroże takie wykonane są zazwyczaj z kolorowej nylonowej taśmy, we wnętrzu której znajduje się świecący pasek led. Obroże takie dobrze sprawdzają się przy każdej pogodzie, możesz zatem korzystać z nich i przy dobrej pogodzie, w i chwili, gdy pada. Przy wyborze obroży zwróć uwagę na zasilanie baterii oraz na to, jak długo są one w stanie wytrzymać. Wybierz tez takie obroże, do których bez problemu dokupisz nowe baterie. Dzięki temu twój pies zawsze będzie mógł się cieszyć bezpieczeństwem w trakcie wieczornych spacerów, a ty będziesz mieć pewność, że oboje jesteście dobrze widoczni.