Miłość w wielkim mieście

popsutamoda_8
5

Fotograf: Amadeusz Starzak
Trener personalny: Ireneusz Czerniejewski
Stylista: Kamil Hala
Agencja modelek: Fundacja dwa plus cztery
Studio: Studio Kwadrat

Amerykański serial ‘Seks w wielkim mieście’ zyskał sobie największą rzeszę fanów wśród miłośników mody. Przez 6 sezonów Carrie Bradshaw dawała upust swoim fantazjom modowym ciesząc oko tych, którzy śledzili jej starannie dobrane stroje. Główna bohaterka, grana przez Sarah Jessice Parker była uzależniona od kupowania markowych butów, a dodatkowo nie bała się eksperymentować z rozmaitymi nakryciami głowy.

Czworonożna modelka na naszej okładce również doskonale prezentuje kapelusz, który wyróżnia nietuzinkowy kształt oraz dorodne pióro. Czarny atłas idealnie współgra z jej kolorem oczu, a ona sama ma w sobie coś, co ujmuje już po pierwszym spotkaniu. Jest zrównoważonym i spokojnym psiakiem, a do tego cechuje ją błyskotliwość i przyjazne nastawienie do dzieci. Idealnie nadaje się do mieszkania z innymi zwierzakami.

Za sukcesem serialowych kreacji Sarah Jessicy Parker stoi stylistka Patricia Field. To dzięki jej pracy niejedna stylizacja stała się niemalże kultowa. Ona sama została doceniona, czego dowodem są inne projekty z jej udziałem, jak chociażby ‘Diabeł ubiera się u Prady’, gdzie była główną stylistką. Jak mówi, nie traktuje mody jako ulotnego, sezonowego zjawiska, ale coś co po prostu można doświadczyć. W tym przypadku modę w pełni można przyrównać do adopcji zwierząt. To nie tymczasowe zauroczenie, lecz miłość na zawsze.

Jeśli nie możesz przygarnąć psiaka zapraszamy do udziału w zbiórce pieniędzy które pomogą 16 schroniskom i ich podopiecznym: www.wspieram.to/popsutamoda