Hypnot(eye)zing Polcia

popsutamoda_13
19

Fotograf: Ilona Celina Rorzkowska
Trener personalny: Krzysztof Tatar
Stylista: Kamil Hala
Agencja modelek: Fundacja dwa plus cztery
Studio: Studio Kwadrat

Adriana Lima na okładce Vogue’a gościła już niejednokrotnie. Nic dziwnego – jej egzotyczna uroda sprawia, że prezentuje się pięknie w każdej stylizacji. Nie umknęło to uwadze topowych projektantów mody, dlatego gościła już na wybiegach m.in. Armaniego, Valentino czy Ralpha Laurena. Najwięcej jednak zainteresowania i ekscytacji budziły zawsze jej kampanie dla Victoria’s Secret. Występy w roli jednego z „aniołków” wprawiały w zachwyt zarówno marzące o jej figurze panie, jak i wzdychających do jej urody panów. Pewnie dlatego Adrianę Limę na Instagramie obserwuje ponad 5 milionów osób. Choć tu, oprócz zdjęć z Marc’iem Jacobsem czy Rihanną, modelka nie boi pokazać sią z maseczką na twarzy. Swoja równie naturalną stronę Adriana pokazuje za pomocą udostępnianych inspiracji i cytatów. Wśród nich jest taki, który głosi :„Dobro czyni Cię najpiękniejszą osobą na świecie, niezależnie od tego jak wyglądasz” .

Ta sentencja idealnie pasuje do bezpańskich psiaków, które są bohaterami naszej akcji, bo to naprawdę dobre i kochane zwierzaki. Tylko spojrzenie na nie przez pryzmat schroniskowej rzeczywistości i ich smutnego losu, może trochę zakrzywić tę wizję. A zupełnie niepotrzebnie! Nasza okładkowa modelka ma co prawda inny „typ urody” niż Adriana Lima, ale jedno je łączy na pewno- coś, co Joanna Krupa w obu wypadkach określiłaby jako ”hipnotajzing”, czyli głębokie, magnetyzujące spojrzenie. Czy ktoś zdoła mu się oprzeć? :)

Co do samej stylizacji okładkowej, to pewnie zamiast tych kilku piórek, nasza podopieczna wolałaby dostać ptasie skrzydła z prawdziwego zdarzenia! Mogłaby dzięki nim polecieć nad miasto, gdzie miałaby najlepszy widok na domy i parki. Dzięki temu bez trudu wypatrzyłaby jakiegoś fajnego właściciela! Jednak póki co nie ma możliwości aby wyrwać się poza bramy schroniska, więc to Ty musisz przyjść do niej – zapraszamy!:)