Gdzie montować drzwiczki dla kota


Chcesz, by kot samodzielnie wychodził i wchodził do mieszkania lub pokoju bez Twojej pomocy? Zamontuj u dołu drzwi specjalne uchylne drzwiczki, przez które kotek będzie przechodził. Wystarczy wyciąć odpowiedni otwór i przykręcić ramę z drzwiczkami. Mogą być oszklone lub nieprzezroczyste. Z metalu, drewna, plastiku, folii. W zależności od tego, czy kotek potrzebuje przemieszczać się z pokoju do pokoju, czy z dworu do domu, wybierz drzwiczki letnie lub zimowe.

Drzwi dla kota to Twój komfort

Masz dość, gdy co chwila Twój pupil domaga się otwierania mu drzwi? W prosty sposób pozbędziesz się tego problemu. Montaż uchylnych drzwiczek dla kota w wyciętym otworze u dołu drzwi jest proste i szybkie. Wystarczy na lata. Twój kot będzie mógł wyjść z domu i do niego powrócić bez dręczenia Ciebie, byś go wpuścił bądź wypuścił. W taki sam sposób możesz zapewnić pupilowi przemieszczanie się z pokoju do pokoju i in.

Drzwiczki dla kota nie tylko w drzwiach

Uchylne klapki i drzwiczki z przeznaczeniem dla kota mogą być montowane w różnych miejscach. Najczęściej wykorzystywane są u dołu drzwi do łazienki, w której kot ma umieszczoną kuwetę. Można jednak wykorzystać kocie drzwiczki także w szybie wychodzącej na balkon, w ścianie lub meblach, gdzie znajduje się półka dla kota jako jego mieszkanko.

Bezstresowe życie kota dzięki drzwiczkom specjalnie dla niego

Kot będzie czuł się szczęśliwy, jeżeli zapewnisz mu swobodne przechadzanie się po wszystkich pomieszczeniach Twojego mieszkania. Umieść drzwiczki wszędzie tam, gdzie uznasz za stosowne. Pupil przestanie czuć się opuszczony i zamknięty na głucho w jednym pokoju. Nie będzie też musiał zimą czekać zmarznięty na dworze, aż ktoś wpuści go do środka. Kot lubi być samodzielny, co pozwala mu czuć się zadowolonym. Ty zaś masz kłopot z głowy.